Mammut climbing day 15.9.2013 | Kalvária cup 2013

Na našej stránke pibudlo vyhodnotenie šiesteho ročníka lezeckých pretekov. A už nájdete aj dve fotogalérie a jedno video :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Srdečne Vás pozývame stráviť príjemnú nedeľu 15.9.2013 spolu s nami na Kalvárii v Nitre. Pre lezcov sme prichystali preteky Kalvária cup 2013 (6. ročník). V prípade zlého počasia sa akcia presúva na najbližšiu vhodnú nedeľu - info o prípadnom presune termínu bude na tejto stránke. Ak by ste mali záujem o opekačku po skončení podujatia, tak mi napíšte mail [nitralezie(zavinac)nitralezie(bodka)sk] prosím :).

Kalvária cup 2013

Harmonogram:

9:30-10:00 registrácia
10:00-10:15 úvod
10:15-15:00 lezecký maratón
15:30-17:00 rýchlostné besnenie
17:30 vyhodnotenie

Štartovné: dobrá nálada
Predregistrácia: tu na webe

Lezecký maratón
Počas 5 hodín sa súťažiaci pokúsia preliezť čo najviac ciest. Body sa prideľujú podľa obtiažnosti cesty a spôsobu prelezu. Rátajú sa všetky prelezené cesty.

Rýchlostné besnenie
Na vybraných cestách sa bude bojovať o čo najrýchlejší prelez štýlom TR.

Lezecký maratón a preteky na rýchlosť budú hodnotené samostatne.

V prípade rovnosti bodov medzi prvými tromi súťažiacimi je účasť na rýchlostnom besnení povinná.

Test&Feel - Alphasport Nitra

alphasport     test and feel

Pre zvedavých ľudí, ktorí ešte nepričuchli k horolezectvu bude poskytnutá šanca pod odborným dohľadom si zadarmo vyskúšať ľahkú lezeckú cestu, ktorú zvládne naozaj hocikto. Túto cestu odistila a potrebnú horolezeckú výbavu (lezecké sedacie úväzy, lezeckú obuv, prilby a lano) zadarmo požičiava firma Alphašport Mammut Nitra.

Sprievodné podujatie: SlackLine od firmy Alphasport Mammut.

plagat


Tešíme sa na Vás :)